Stomatologia estetyczna Kielce

Lśniąco białe i idealnie równe zęby bez przebarwień, ubytków lub innych defektów stały się wyznacznikiem naszych czasów. Marzysz o pięknym uśmiechu godnym gwiazd Hollywood? Doświadczony zespół lekarzy dentystów może Ci pomóc w wyjątkowej metamorfozie, ponieważ jedną ze specjalności naszej kliniki jest stomatologia estetyczna. Kielce – to właśnie tutaj znajduje się gabinet, w którym w komfortowych warunkach, przyjaznej atmosferze oraz z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć, profesjonalnego sprzętu i starannie dobranych materiałów, wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów. Pozwól sobie na zdrowe i piękne zęby, które sprawią, że uśmiech stanie się Twoją dumą, a nie powodem do kompleksów i wstydliwego ukrywania niedoskonałości.

Stomatologia estetyczna Kielce - czym zajmuje się stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna to grupa zabiegów, które łączą wiele dziedzin z zakresu stomatologii (implantologia, protetyka, ortodoncja, stomatologia zachowawcza). Ich celem jest poprawa wyglądu zębów, nadanie lub przywrócenie Pacjentowi pięknego uśmiechu, który stanowi prawdziwą ozdobę.

Stomatologia estetyczna Kielce – jakie zabiegi wykonasz w naszej klinice?

Doświadczeni lekarze dentyści wykonują szereg zabiegów, które pozwolą Ci uzyskać zdrowe i piękne zęby. Stomatologia estetyczna w Kielcach obejmuje szeroki wachlarz czynności, których wspólnym celem jest redukcja przebarwień i nadanie uśmiechowi śnieżnobiałego kolorytu, skorygowanie nieprawidłowych kształtów łuku zębowego lub odzyskanie dawnego wyglądu uszkodzonych zębów.

W klinice stomatologii estetycznej w Kielcach wykonujemy m.in.:

  • wybielanie zębów – stosujemy najnowsze metody i starannie dobrane preparaty wybielające na bazie nadtlenku wodoru, które pozwolą Ci pozbyć się ciemniejszych plam oraz nieestetycznych przebarwień, nadać Twoim zębom równomiernego kolorytu i rozjaśnić je nawet o kilka tonów. Możesz skorzystać z popularnej metody nakładkowej lub nowoczesnej metody laserowej, która pozwoli Ci już w kilka chwil zyskać efekt, o którym od dawna marzysz. Nasz specjalista dobierze żel wybielający o stężeniu idealnie dopasowanym do stanu zębów i potrzeb konkretnego Pacjenta,

  • licówki pełnoceramiczne – są to cieniutkie płatki ceramiczne (o grubości 0,5 mm), które przykleja sie do zęba Pacjent. Liicówki pozwolą Ci skorygować niedoskonały kształt zębów i nadać im prawdziwej perfekcji. Doskonale sprawdzą się jako ratunek dla zębów trwale przebarwionych, ukruszonych lub złamanych oraz mających kształt bądź wielkość odbiegające od przyjętych norm,

  • wymianę nieestetycznych wypełnień na nowe – dobierzemy wypełnienia wykonane z najlepszych materiałów kompozytowych dedykowanych stomatologii estetycznej,

  • wybielenie pojedynczych zębów martwych po leczeniu kanałowym,

  • zabiegi z zakresu protetyki – pozwalające zrekonstruować kształt i poprawić zniszczone zęby, skorygować zbyt szerokie przestrzenie pomiędzy zębami, otworzyć zęby utracone, skorygować nierówności zgryzu oraz naprawić wszelkie nieprawidłowości związane z budową układu zębowego.

Chcesz zyskać nowy, estetyczny uśmiech, cieszyć się wyższą swobodą w kontaktach z otoczeniem i przywrócić pewność siebie? Zapraszamy do naszej kliniki – nowoczesna stomatologia estetyczna w Kielcach obejmuje zabiegi, które pozwolą Ci poprawić niedociągnięcia natury oraz skorygować defekty w uzębieniu, które powstały wskutek drobnych zaniedbać lub wraz z biegiem lat.